Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
93 posty 13 komentarzy

Zjazd Ruchu Oburzonych we Wrocławiu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Powstają struktury OBURZONYCH

 

W sobotę, 16 listopada 2013, we Wrocławiu, w siedzibie Solidarności odbył się Zjazd Ruchu Oburzonych, który zainicjowany został kilka miesięcy temu na spotkaniu w słynnej Sali BHP Stoczni Gdańskiej.

Po spotkaniu w Warszawie (kilka tygodni temu) oraz spotkaniach w Łodzi i Świdniku k. Lublina jest to kolejna impreza OBURZONYCH. Zjazd Ruchu Oburzonych został zorganizowany przede wszystkim dzięki wysiłkowi organizacyjnemu wrocławskiego przedsiębiorcy Piotra Rybaka.

Spotkanie w siedzibie dolnośląskiej Solidarności było kolejnym krokiem w kierunku strukturyzacji ruchu. Teraz mają powstawać kolejne ośrodki w innych województwa, a następnie powiatach i gminach, tak by za rok OBURZENI mogli wziąć udział w wyborach samorządowych, a następnie parlamentarnych. Nie można wykluczyć, iż ruch weźmie udział także w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego.

W Zjeździe Ruchu Oburzonych we Wrocławiu wziął udział m.in. legendarnych przywódca Solidarności Walczącej dr Kornel Morawiecki oraz b. minister rolnictwa Gabriel Janowski.

Uczestnicy zjazdu zgodzili się co do tego, iż jednym z warunków sukcesu wyborczego OBURZONYCH jest zjednoczenie jak największej ilości środowisk, które negatywnie oceniają obecną polską rzeczywistość polityczną, ekonomiczną i kulturową. Przedstawiciel województwa małopolskiego dr Marek Ciesielczyk poinformował o akcjach OBURZONYCH w regionie tarnowskim.

Relacja filmowa ze zjazdu – patrz tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=Rn1x_4BB_Ac

relacja filmowa ze spotkania dr. Marka Ciesielczyka z mieszkańcami Tarnowa 11 listopada – patrz tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=rAKO26MLTF0

KOMENTARZE

 • @autor
  Obejrzałem oba umieszczone przez pana filmiki.

  Spotkanie we Wrocławiu, to tzw. "polityczny folklor".

  Dużo ciekawsze spotkanie w Tarnowie. Gratuluję świetnego przygotowania, choć najbardziej przygnębiające wrażenie, to odbiór pańskiego płynnego wykładu w taki sposób, jakby pan mówił do pustej sali? Pan prawił, a wszyscy słuchali i nikt o nic nie pytał? Jak na tureckim kazaniu?

  Z szeregiem pana poglądów zupełnie się nie zgadzam, gdyż mijają się z prawdą i są zwykłym sieciowym marketingiem ( ten zachwyt na JOWami, to jakaś zaraźliwa choroba!). Powoływanie się na Z. Brzezińskiego, jako wzór autorytet dla Polaków, którzy chcą zmienić pomagdalenkową Polskę ( wyreżyserowaną przez tegoż Brzezińskiego :)) ), to czysta kpina.

  Te przypowiastki jak to Polska jest na szarym końcu we wszystkich niemal klasyfikacjach, to też banialuki, pomimo, że w naszej ojczyźnie rzeczywiście jest bardzo wiele do zrobienia ( a już ta próchnica najgorsza niemal na świecie, to zupełna żydowska hucpa).

  Ciekawi mnie także na jakiej płaszczyźnie dogaduje się pan - zachwycony osobą prezydenta Wrocławia Dutkiewicza, z Piotrem Rybakiem, który jednym z haseł swego programu uczynił walkę z hochsztaplerstwem, korupcją, a nawet wręcz ze złodziejstwem Dutkiewicza i spółki?

  Jak to zatem jest z tymi trzema najważniejszymi cechami polityka według pana klasyfikacji?!
 • @
  Ciesielczyk mówi dwoma kątami ust. Walczy o Demokrację, krytykując mankamenty Demokracji. Mało tego, upomina się o tzw. „Prawdziwą Demokrację” przywołując Państwo Prawa, które jest przeciwieństwem do państwa demokratycznego. Bardzo mi to przypomina postawę Komunistów, którzy nigdy nie przyznali się do tego, że byli Komunistami, ale zawsze mówili, że byli „na drodze do Komunizmu”. A na koniec tłumaczyli się: „To nie my! To stalinowcy!”.
  Przyłączając się do Ruchu Oburzonych, dr Ciesielczyk wyznaczył praktyczny sposób na to, jak dostać się do żłoba, niemniej jednak nie zaproponował usunięcia tego żłoba (w którym znajdują się postępujące podatki). Podsumuwując, „genialny pomysł” dr-a Ciesielczyka, jest to dorwanie się do władzy i kontynuowanie syfu, który już mamy, czyli Demokrację. (A nie „totalitarną zmianę systemu”, za co – pan dr jest mi wienien 1000zł ;).
  Żeby nie ograniczyć się tylko do krytyki, ja proponuję zastąpienie Demokracji, która jest DYKTATURĄ przekupionej większości i ich użytecznych idiotów, KONSTYTUCYJNĄ REPUBLIKĄ, która jest prawdziwym Państwem Prawa.
 • ...
  Oburzeni mieli w Polsce obalić rząd Tuska i elity rządzące Polską. Nie wiem co oni do tej pory obalili, ale na pewno nie to, o czym piszą i mówią.
 • @Paweł Tonderski 13:36:19
  Cóż, bawią się w podchody pod fałszywymi liderami. A tymczasem, jesteśmy narodem chorym, chorym na fatalną mutację raka, która nazywa się żydo-komunizm i przerzuca się za pomocą syjonistów na wszystkie organy. Należy ich zidentyfikować, wyciąć i wyrzucić! Innego lekarstwa nie ma.
  A potem, potrzebna jest nowa prawdziwie-konserwatywna i oficjalnie anty-syjonistyczna partia polityczna, która zawalczyłaby o Konstytucyjną Republikę Polski.
 • @Zdzich 16:45:30
  Te powyższe komentarze przemawiają na korzyść tego, kogo krytykujecie ze względu na miałkość (by nie rzec dosadniej) Waszych argumentów. Są dwie możliwości:
  a) albo krytykowany jest idiotą
  b) albo krytykujący nie są zbyt sprawni intelektualnie

  Podejrzewam, że dla tych , którzy zarówno obejrzeli filmy jak i przeczytali komentarze, prawdziwe jest twierdzenie b)
 • @Marek Ciesielczyk 07:29:58
  c) krytykowany jest Syjonistą, który zawsze i przekrętnie atakuje Prawicę.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031