Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
84 posty 13 komentarzy

Wybory do PE to jedno wielkie oszustwo!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

25 maja ok. 20% Polaków zagłosuje. Na kogo i po co?

 

 
Wybory do PE to zaprzeczenie wszelkich zasad demokratycznych

25 maja wybierzemy w niedemokratycznych wyborach, z pogwałceniem Konstytucji RP i podstawowych praw człowieka i obywatela, członków wyjątkowo pasożytniczej instytucji, jaką jest Parlament Europejski.

Wybory te są niedemokratyczne, gdyż:

1. odbywają się w potężnych okręgach wyborczych (czasem jest to obszar dwóch województw!), na terenie których skuteczną kampanię wyborczą mogą prowadzic tylko bardzo bogaci - to jest największe partie polityczne, które - wbrew naszej woli - utrzymujemy z naszych podatków,

2. by wystartować w tych wyborach trzeba zebrać ponad 10 tysięcy podpisów w jednym okręgu, co jest barierą nie do pokonania dla niepartyjnych, obywatelskich komitetów i co oznacza ograniczenie naszych praw wyborczych, podobnie jak ogranicza je obowiązujący próg procentowy, który należy przekroczyć, by w ogóle mieć szansę na wejście do PE - zauważyć w tym miejscu trzeba, iż w Niemczech został on unznany przez Trybunał Konstytucyjny za niezgodny z ustawą zasadniczą i podstawowymi zasadami demokracji - patrz tutaj:
 
http://www.dw.de/niemcy-trybuna%C5%82-konstytucyjny-przeciwny-klauzuli-zaporowej-w-wyborach-do-pe/a-17457779 ,


3. udział w wyborach zakłada także całkowite zignorowanie zasad ochrony danych osobowych, gdyż każdy komitet wyborczy musi zebrać w sumie przynajmniej 70 tysięcy podpisów (w co najmniej 7 okręgach wyborczych), by wystartować w wyborach, wraz z takimi danymi obywateli, jak adres zamieszkania i PESEL (jest kilkanście takich komitetów, co oznacza ujawnienie istotnych danych osobowych ponad 1 miliona Polaków!).

Parlament Europejski jest zaś tworem mającym charakter pasożytniczy, gdyż europosłowie, którzy otrzymują od nas, podatników wynagrodzenie miesięczne w wysokości ok. 60 tysięcy złotych (plus drugie tyle na utrzymanie biur i personelu!) nie mają kompetencji tradycyjnego parlamentu - faktyczną władzę w Unii Europejskiej sprawują inne ciała, a dokładniej osoby - takie np. jak kanclerz RFN.

Parlament Europejski - podobnie jak i inne instytucje unijne - akceptuje proces postępującego ubezwłasnowolnienia państw-członków UE, prowadzący nie tylko do utraty suwerenności politycznej, ale także do coraz bardziej niekorzystnych ekonomicznie dla tychże członków rozwiązań (już w tej chwili członkostwo w UE staje się nieopłacalne finansowo dla Polski patrz np.:

http://www.oburzeni.org.pl/page.php?26).


Dlatego racjonalne są jedynie dwie postawy wobec majowych wyborów do Parlamentu Europejskiego: albo ich zbojkotowanie, albo podjęcie próby wprowadzenia do tej instytucji ludzi, którzy nie tylko ją samą, ale całą Unię Europejską zmienią tak gruntownie, by stała się wyłącznie wspólnotą suwerrenych państw, które łączy jedynie wolny przepływ ludzi, kapitału, usług i towarów.

Gdyby taka zmiana okazała się niemożliwa, Polska powinna wystąpić z UE jeszcze przed jej rozpadem, który wydaje się nieuchronny, jeśli Unia Europejska nie zostanie radykalnie zreformowana.


Z tych to powodów OBURZENI postanowili spróbować wziąć udział w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Warto zagłosować na zaprezentowanych tutaj kandydatów tego obywatelskiego komitetu wyborczego, gdyż są oni gwarancją przeprowadzenia koniecznych zmian charakteru UE - patrz tutaj:

http://www.oburzeni.org.pl/page.php?18

Dlaczego warto głosować na OBURZONYCH:

KOMENTARZE

 • ----- trzeba pójść na wybory
  -------- z !!! dobrym pisakiem -i od ROGU do ROGU !! wielki KRZYŻ namalować !!! zarąbisty !! CO BY JUŻ KARTKA do WC nadawała się
 • Droga do nikąd
  Panie Marku poparcie dla PIS-u ,,podobno spada'' a środowiska czy to patriotyczne czy reformatorskie tylko się dzielą zamiast dążyć do konsolidacji.Nie wiem co z wami się dzieje ale czy tak trudno dogadać się Oburzonym z JOW-ami albo Narodowcom z Suwerenną Polską i startować pod jednym szyldem i z hasłem,,tylko wolny przepływ ludzi, kapitału, usług i towarów albo nie dla UE''.Myślę,że Korwinowi Mikke również po drodze z tym hasłem.Panowie co wy wyrabiacie?Natworzyliście małych podmiotów i niewiele o nich słychać a do wyborów tylko 1,5 roku.Krzysztof Bosak z kolegami z RN potrafi zaistnieć medialnie i tylko tędy droga do wyborców.Wiedział o tym śp.Andrzej Lepper i poprzez takie działania zgromadził przeszło 10% elektorat.Przemyślcie to wszystko bo jak tak dalej będzie to się nie uwolnimy z pod jarzma bandytów rządzących Polską.
  I na koniec taka refleksja,czy to aby nie pieniądze i posadki w Brukseli wyznaczają wam kierunek a nie dobro Polski i jej mieszkańców.Jeśli tak nie jest to przecież idzie się dogadać!
 • ----------zaczyna się !! DRAMAT PAŃSTWA POLSKIEGO
  ---uruchomiono właśnie POLAKOKATOLIKÓW - na czele oczywiście żyd 1 KATOLIK RP --Terlikowski --------- i !!---in vitro

  -----oj będzie się działo -------DZIEL i RZĄDZ / co ?? sprawdza się /

  --Bosak i tęcza :)) -właśnie pokazują w TV -co ?? już zdobył władzę ?! aby ZRAŻAĆ do siebie ------- WYBORCÓW !! o POLITYCE tu mówię !! NIE o obyczajności ----------DZIEL i RZĄDZ !! ------- znowu Polska zapłaci

  ----------------------- majstersztyk ---------------------------
 • @ninanonimowa 22:47:07
  Nina!!!
  JA CIĘ NIE POZNAJĘ!

  KRZYŻE chcesz malować?
  W dodatku WIELKIE i ZARĄBISTE?

  No coś nowego, coś nowego... Koniec świata;)))
 • @ATMAN 12:26:09
  ---- :))) -X miałam na myśli
 • @maro 23:21:53
  Jednym szyldem nie tylko dla Oburzonych z JOW-ami albo Narodowcom z Suwerenną Polską i startować mogą wszyscy pod jednym szyldem i z hasłem ,,tylko czwór władza w Polsce daje porządek i prawdziwą równowagę”. Lecz tu porządku nikt nie chce i Twoje partie też porządku nie chcą, bo w bałaganie można oszukiwać do oporu:)
 • Poza tym wybory pewnie będą skręcone
  Te i następne, pewnie będą skręcone. Wyniki badań że 8/10 nienawidzi kraju, jakoś tak, a POparcie platformy ponad 20 procent ;)

  Widać szykują grunt pod przekręt wyboczy - puszczają śmieszne zafałszowane notowania Vatformy.. niech się naród przyzwyczai do "sukcesu" wyborczego... jednego więcej oszustwa kolesi..
  Nieważne na kogo głosują, ważne, kto liczy głosy....
  Była kradzież w biały dzień (ofe), teraz czekać zbrodni w biały dzień....

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30