Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
84 posty 13 komentarzy

Jak się bronić przed agenturą?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak się rozbija nowe, antysystemowe ruchy?

 

Dlaczego nie można w Polsce stworzyć naprawdę niezależnej partii?
 

 Ciekawym zbiegiem okoliczności (?) jest niedawne wystąpienie różnego rodzajów konfliktów (głównie personalnych) równocześnie wewnątrz trzech ruchów społecznych, które postawiły sobie za cel gruntowną zmianę systemu polityczno-prawno-gospodarczego naszego kraju.  

W ciągu ostatnich kilkunastu dni nagle i równocześnie (!) doszło do różnego rodzaju konfliktów wewnątrz i pomiędzy trzema pozaparlamentarnymi środowiskami, które występują pod sztandarami gruntownej reformy pookrągłostołowego systemu funkcjonującego w Polsce.  

Oczywiście możliwe, iż jest to zwykły zbieg okoliczności. Nie można jednak także wykluczyć, iż to zaplanowana i skoordynowana akcja, prowadzona w celu skłócenia tych środowisk, które otwarcie deklarują demontaż obecnego systemu partyjnego.  

Pamiętamy, iż po akcji Zmielonych pozostały tylko wspomnienia i frustracja zaangażowanych w nią młodych osób, po zjeździe Oburzonych w Stoczni Gdańskiej – niesmak wykorzystania przybyłych z całej Polski ludzi przez organizatorów, zaś po dwuletniej aktywności Niepokonanych – kuriozalne hasło ich majowego kongresu „Dialog zamiast konfrontacji?” (sic!) oraz zaproszenie „najwyższych władz państwowych” na tenże Kongres!  

Niepokonani chcieli ocenzurować na ubiegłorocznym kongresie wystąpienie jednego z „ojców chrzestnych Oburzonych” Janusza Sanockiego, co spowodowało jego rezygnację z prezentacji swego zdania na tej imprezie. W tym roku na Kongresie Nipokonanych wystąpi obok Pawła Kukiza - Leszek Balcerowicz (!) i byc może przedstwiciele w/w zaproszonych "najwyższych władz państwowych", których działalnośc jest przecież przyczyną nieszczęść wielu Niepokonanych!  

Najpierw rozeszły się drogi wrocławskiego Ruchu Oburzonych i Sanockiego, następnie Oburzonych i Kukiza, później Kukiza i Ruchu Oburzonych, teraz – wygląda na to – iż również drogi Sanockiego i Kukiza oraz Oburzonych i Niepokonanych. Doszło nawet do wewnętrznych konfliktów wśród samych Oburzonych.  

70 procent tego typu politycznych awantur wynika ze specyficznego sarmackiego charakteru Polaków, osobistych ambicji etc., zaś – jak sądzę – 20 procent to zaplanowane działania służb specjalnych, które „trzymają rękę na pulsie” i nie pozwalają od 25 lat na rozwój niezależnych ruchów, które mogłyby zagrozić zamkniętemu (już w Magdalence) układowi władzy. Jak się wydaje - tylko 10 procent konfliktów politycznych w środowiskach antysystemowych ma swą genezę w autentycznych różnicach programowych.  

W tej chwili jest rzeczą niemożliwą identyfikacja ludzi, którzy na zlecenie służb specjalnych czy też z własnej inicjatywy (bo i tacy zapewne są) – np. jako byli tajni współpracownicy SB prowadzą działania zmierzające do rozbicia kiełkujących ugrupowań, chcących rozbić układ pookrągłostołowy. Dopiero pełne ujawnienie wszystkich dokumentów komunistycznych służb specjalnych pozwoliłoby na zdemaskowanie przynajmniej części etatowych destruktorów. Jest to teraz niemożliwe nie tylko ze względu na przemożne wpływy byłych komunistycznych kapusiów, ale przede wszystkim dlatego, że są oni często wykorzystywani teraz przez obecne służby specjalne i tym samym całkowicie chronieni.  

Być może nowe władze Polski, wyłonione w wyniku przyszłorocznych wyborów doprowadzą do całkowitego odtajnienia tzw. archiwum wyodrębnionego Instytutu Pamięci Narodowej. Teraz pozostaje tylko prowadzić wycinkową kwerendę, która czasami, przypadkowo może także doprowadzić do zdemaskowania ludzi, którzy próbują rozbijać każdą istotną (a więc niebezpieczną dla układu pookrągłostołowego) inicjatywę (kliknij na link poniżej, by zobaczyć przykłady takiej dekonspiracji).  

Jak mają zachować się uczestnicy takich nowych ruchów politycznych? Powinni pamiętać, że przysłowia są mądrością ludu, a jedno z nich mówi: „Psy szczekają, karawana jedzie dalej”. Powinniśmy więc robić swoje, a nie tracić czas na jałowe polemiki z ludźmi, którym wcale nie chodzi o usprawnienie działalności nowych ugrupowań, lecz o ich rozbijanie lub przynajmniej osłabianie.   

Marek Ciesielczyk

P.S. Więcej na temat badań w IPN oraz dekonspirowania b. tajnych współpracowników komunistycznych służb specjalnych można przeczytać tutaj:  http://www.marekciesielczyk.com/sb/

KOMENTARZE

 • Dlatego konieczne jest skupienie wysiłków na wprowadzeiu zmiany systemowej - referendalnej demokracji bezpośredniej.
  Bez tego agentury rozwalą wszystkie takie zabawy oburzonych.
 • czemu zabrakło pana Doktora w Radłowie ?
  na uroczystym odsłonięciu ( nieświętego) obrazu Janusza Kurtyki ? A ponoć warto było albowiem doszło do nieoczekiwanej prowokacji..........skutkującej zniesmaczeniem obecnych na uroczystości posłów "Prawa i Sprawiedliwości " i biskupa..
 • Polska
  Witam

  Komu ma służyć i co znaczy to wasze....duchowe,społeczne ....LOGO??
  Bardzo otwarte,wymowne ...przyciąga br.do zgody..??pozdr serd.
 • Obejrzałem ten film:
  https://www.youtube.com/watch?v=dZA74f2kw5U

  Moja reakcja -mój komentarz :

  Oto przykład skrajnej głupoty tzw. "narodowców". Rzecz w tym, iż w Polsce nigdy nie było prawdziwej komuny. Rzucanie więc populistycznych haseł typu: " Precz z komuną! ", "Raz sierpem, raz młotem - czerwoną hołotę!" to walka z wiatrakami, to matrix do którego został zapędzony i sprowadzony tzw. Ruch Narodowy, świadczący o braku doświadczenia i ignorancji jego uczestników, zmanipulowanych przez doświadczonych graczy, będących na usługach Międzynarodowej lichwy. Odnośnie Kwaśniewskiego, wymienionego tutaj Leszka Millera powiem jedno: oni nie są żadną lewicą. Oni reprezentują na terenie Polski obce nam interesy z Zachodu i z za Oceanu, spod znaku CIA/Mossad. To oni zadaniowani przez swoich tajnych mocodawców rozwalili metodą "od góry" polską lewicę i zrobili z niej pośmiewisko. Obejrzyjcie ich program sprowadzający się do obrony "seksualnych inaczej" i inne pierdoły. Gdzie w nim jest obrona robotników i chłopów. Pytam się : no gdzie ? A zakładów przemysłowych już nie ma , służba zdrowia , armia, policja i inne instytucje w Polsce są w stanie totalnego rozkładu. To ma być lewica. Taką lewicę to na kopach bym wyniósł z Polski. To obca , niebezpieczna agentura im służąca, a nie Polsce. To społeczni degeneraci. Dziwię się ludziom, którzy ponownie wybrali Leszka Millera na Przewodniczącego SLD. To świadczy o ich ignorancji i zaślepieniu. Wybrać swojego kata na wodza i oczekiwać na jego błogosławieństwo to w czystej postaci schizofrenia.

  Wracając do tzw. Ruchu Narodowego w Polsce. To kolejne oszustwo wobec polskiego narodu. Ruch ten jest całkowicie odgórnie opanowany przez wrogów Polski i przez nich agenturalnie od wewnątrz infiltrowany i sterowany. To oni zawłaszczyli pamięć o polskich patriotach z AK pomordowanych i torturowanych po II Wojnie światowej przez żydowską bezpiekę i Informacje Wojskową. Ci ludzie to stare lisy. Teraz przebierając się owczą wełnę udają hurapatriotów i wymyślając hasła jak: "Żołnierze Wyklęci" /Przeklęci to są oni i tacy na zawsze będą/ oraz hasła takie jak : "Precz z komuną" , "Raz sierpem , raz młotem - czerwoną hołotę" celowo odwracają uwagę Polaków od prawdziwych sprawców naszej obecnej tragicznej sytuacji tj. wywodzącej się z Zachodu i za Oceanu Międzynarodowej Lichwy.

  Młodzi Ludzie!
  Nie dajcie się oszukiwać i wodzić za nos hołocie ,która tak naprawdę ma Was w dupie. Jeżeli chcecie naprawdę służyć Polsce to róbcie to w inny sposób na przykład podnosząc swoją wiedzę historyczną i ogólną. Wyjście na barykady to ostateczność, a wyjście na barykady pod Waszymi obecnymi przywódcami to pewna dla Was śmierć -tego chcecie. Polska w swojej dotychczasowej historii już zbyt dużo wylała niepotrzebnej krwi swoich synów. Nauczcie sie wpierw samodzielnie myśleć , a dopiero później działajcie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30