Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
84 posty 13 komentarzy

Jakub Kwaśny, Jan Hartman i przejście podziemne...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oburzeni i Nowa Prawica protestują przeciw zaangażowaniu Hartmana w kampanię wyborczą w Tarnowie.

 

Kazirodztwo, przejście podziemne i kampania wyborcza...

Nowa Prawica i Oburzeni nadają imię przejściu podziemnemu!

Hartman i Kwaśny

 

W ramach samorządowej kampanii wyborczej Nowa Prawica i stowarzyszenie OBURZENI w Tarnowie zorganizowali happening - uroczyste nadanie imienia jednego z kandydatów na prezydenta tego miasta przejściu podziemnemu. Oprotestowali także włączenie osoby Jana Hartmana, który "zasłynął" swymi wypowiedziami na temat kazirodztwa, w kampanię SLD.

29 października kandydaci na radnych z ramienia Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke oraz stowarzyszenia Oburzeni w Tarnowie nadali imię Kwaśnego - Ścigały przejściu podziemnemu przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Goldhammera.

Kwaśny to obecny radny miejski i kandydat SLD na Prezydenta Tarnowa, zaś Ścigała to obecny prezydent maista, oskarżony o korupcję. W czasie kadencji właśnie Ścigały miasto, czyli my wszyscy podatnicy, wydało ok. 5 milionów złotych na absurdalną inwestycję - budowę przejścia podziemnego pod małą w sumie ulicą Mickiewicza.

Początkowo budowa miała kosztować tylko nieco ponad 1 milion, później - ponad 3 miliony złotych, a skończyło się na ponad 5 milionach! Jak to w Tarnowie, termin zakończenia prac był kilka razy przesuwany....

Po jednej i drugiej stronie tego przejścia są zebry, a ludzie starsi domagają się teraz nawet wymalowania pasów także przy samym przejściu podziemnym, gdyż często psuje się winda i trudno jest im pokonywać strome schody.

Tak czy tak bardzo wiele osób przechodzi przez ulicę Mickiewicza, jak dawniej, łamiąc oczywiście przepisy, co pokazuje nasz film oraz zdjęcia. W ciągu zaledwie kilku minut z przejścia podziemnego nie skorzystało kilkadziesiąt osób! Jak więc widać, władze miasta wyrzuciły w błoto kilka milionów złotych.

Jako że jednym z głównych promotorów budowy tego Mrożkowego przejścia podziemnego był radny SLD Jakub Kwaśny, Nowa Prawica i Oburzeni postanowili nadać przejściu jego właśnie imię oraz prezydenta Ryszarda Ścigały, który "kupił" absurdalny pomysł budowy przejścia podziemnego, będącego teraz kulą u nogi mieszkańców i chyba także samych władz.

Przy tej okazji kandydaci do Rady Miejskiej Nowej Prawicy i Oburzonych oraz współny kandydat na Prezydenta Tarnowa dr Marek Ciesielczyk zaprotestowali przeciw włączeniu osoby Jana Hartmana w kampanię wyborczą. Po swych skandalicznych wypowiedziach na temat kazirodztwa Hartman został potępiony nawet przez swych towarzyszy z ruchu Palikota. Jednak radny SLD Jakub Kwaśny w dalszym ciągu korzysta skapliwie z poparcia wyborczego Hartmana, prezentując się z nim na współnym zdjęciu.

Nowa Prawica i Oburzeni uważają, iż miasto Tarnów, które ostatnio - po aresztowaniu prezydenta Ścigały - ucierpiało wizerunkowo, nie może sobie pozwolić na kolejny skandal związany z posługiwaniem się w czasie kampanii wyborczej przez działacza SLD wizerunkiem tak skompromitowanej osoby, jak Jan Hartman.

Poniżej relacja filmowa z happeningu Nowej Prawicy i Oburzonych:

https://www.youtube.com/watch?v=HDjRYe9XCcU

KOMENTARZE

 • Oooo Doktorek und Wkurwieni z Waffen-SS
  .
  Kolejna kryptoreklama partyjki kanapowej Wkurwieni z Waffen-SS .
  Dla zmylenia tropöw rannego , ryczacego polskiego Łośia tym razem o wykopanej dziurze w ziemi za 1.5 duzej banki zielonych czyli dolcöw czytaj dolaröw w Tarnowie .
  29 października kandydaci na powinowatych z penisa Nowej Kurvvicy januszka kurwa-Mikki oraz stowarzyszenia Bractwa kapucynöw lizodupöw Wkurwieni w Tarnowie nadali imię Kwaśnego -czachojeba Ścigały przejściu podziemnemu przy skrzyżowaniu ulic Adasia M. ( nazwisko i adres znane Administracji ) i Goldhammera czyli po polsku Zlotego Mlotka .
  Uroczystosc odbyla sie przejsciu gdzie göwna atrakcja dla licznej zgromadzonej gawiedzi byl taniec siostry przyrodniej , brata szwagra Josepha from London , kuzyna od strony matki czyli po kadzieli Wladeczka siödmej wody po budyniu ..ooo pogubilem sie..
  Przed Panstwem gwiazda polarna wieczoru polski Zubr :

  https://www.youtube.com/watch?v=ZaugDlJYYWE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30