Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
135 postów 15 komentarzy

Marek Ciesielczyk "przegrał" wybory o 3 głosy nie przy urnie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

3 głosy rzekomo zadecydowały o tym, że Ciesielczyk nie wszedł do Rady Miejskiej w Tarnowie, a w tym samym czasie ponad 600 głosów w tym samym okręgu zostało uznane za nieważne!

 

Marek Ciesielczyk w telwizji POLSAT i TVN mówi o pierwszym proteście wyborczym

 

Marek Ciesielczyk w głównym wydaniu WYDARZEŃ w POLSACIE i w FAKTACH w TVN mówi o proteście wyborczym (jego liście wyborczej zabrakło 3 głosów, by mieć radnego!)  – kliknij tutaj:

Nowa Prawica i Oburzeni żądają unieważnienia wyborów

20 i 21 listopada Marek Ciesielczyk wystąpił w głównym wydaniu WYDARZEŃ w telewizji POLSAT oraz głównym wydaniu FAKTÓW w telewizji TVN, mówiąc o pierwszym proteście wyborczym w Tarnowie, złożonym przez Nową Prawicę i stowarzyszenie Oburzeni.

Patrz informacja TVN24 na temat tego protestu – kliknij tutaj:

http://www.tvn24.pl/protest-wyborczy-w-tarnowie-zadaja-uniewaznienia-wynikow-i-powtorzenia-wyborow,490304,s.html

oraz artykuł wcześniejszy, kto, gdzie i jak ustala wynik wyborczy Ciesielczyka – kliknij tutaj:

http://tarnow.prawdemowiac.pl/newsreader/items/czy-wyniki-wyborcze-marka-ciesielczyka-ustalane-sa-przy-urnie-czy-gdzie-indziej.html

 


Czy wyniki wyborcze Marka Ciesielczyka ustalane są przy urnie czy gdzie indziej?

Wybory w Tarnowie zostały zmanipulowane?

Mottem tego tekstu niech będą słowa redaktora Zygmunta Szycha, które ukazały się na łamach „Gazety Krakowskiej” 2 listopada 1995 roku:
„ … co byłoby, gdyby w Radzie Miasta nie było radnego Ciesielczyka i gdyby nie zechciał on… ujawniać publicznie rozmaitych nieprawidłowości? Co by było? … ludzie, którzy zdominowali Radę Miasta w Tarnowie, rośliby w siłę. Boję się, że odbywałoby się to w poczuciu rosnącej bezkarności i braku jakiejkolwiek krytyki… gdyby nie było radnego Ciesielczyka, trzeba by go było wymyślić”.

Tak zwane „wybory samorządowe”, które odbyły się 16 listopada pokazały, że w/w Marek Ciesielczyk nie może wejść do Rady Miejskiej w Tarnowie, gdyż lista, z której startował (Nowa Prawica – Oburzeni) uzyskała rzekomo 3 głosy mniej od listy SLD w okręgu wyborczym nr 3 – Piaskówka, Klikowa, Krzyż, Starówka.

Okazało się równocześnie, że w okręgu tym doszło do szeregu nieprawidłowości, o których mówił m.in. sam Ciesielczyk w głównym wydaniu FAKTÓW TVN o godz. 19:oo, 20 listopada – patrz – (po reklamach ok. 3 min):

http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/fakty-20-11-2014,490794.html

 

Wyszło także na jaw, iż w tym właśnie okręgu wyborczym ponad 600 głosów uznanych zostało za nieważne. Teraz, po złożeniu protestu wyborczego, czekamy na decyzję Sądu Okręgowego w Tarnowie w sprawie ponownego przeliczenia głosów i sprawdzenia, czy rzeczywiście aż tyle głosów powinno zostać uznane za nieważne i ile z tych głosów padło na Ciesielczyka lub innych kandydatów z listy Nowa Prawica – Oburzeni – patrz informacja TVN24 na temat protestu wyborczego w Tarnowie: http://www.tvn24.pl/protest-wyborczy-w-tarnowie-zadaja-uniewaznienia-wynikow-i-powtorzenia-wyborow,490304,s.html

Problemy Ciesielczyka zaczęły się w latach 90-tych, gdy – z powodu jego walki z korupcją – zaczęto o nim mówić „sumienie Tarnowa”. Co ciekawe, Ciesielczyk zaczął osiągać znakomite wyniki wyborcze – np. jako niezależny kandydat do Senatu RP w 2001 r. okazał się najpopularniejszym politykiem w Tarnowie (w całym okręgu wyborczym zajął wówczas pierwsze „niemedalowe” miejsce) – patrz artykuły niżej:

wybory tarnow

W roku 2002 sondaże dawały mu w pewnym momencie szanse na zwycięstwo w wyborach na Prezydenta Tarnowa. Wówczas zaczęła się zmasowana kampania medialna przeciw Ciesielczykowi, a jego wyniki wyborcze nagle się zmieniły. W „Złotej Księdze Samorządu Polskiego” czytamy o dr. Ciesielczyku: „ … najbardziej tępiony radny ze względu na swą walkę z korupcją” – patrz:  http://www.marekciesielczyk.com

Jeszcze w wyborach samorządowych w 2002 roku udało się Ciesielczykowi uzyskać jeden z lepszych wyników do Rady Miejskiej w swoim okręgu – 514 głosów. Od tego momentu dzieją się rzeczy dziwne. Mimo że Ciesielczyk startuje w trzech kolejnych wyborach do Rady Miejskiej w Tarnowie w trzech różnych okręgach, w których zasadniczo różni się liczba wyborców, zawsze uzyskuje rzekomo zbliżony wynik – między 280-290 głosów, który zawsze uniemożliwia wejście do Rady Miejskiej: w roku 2006 w okręgu 4 – 283 głosy, w 2010 w okręgu 1 – 293 głosy, a w tym roku w okręgu 3 – 287 głosów, zaś lista wyborcza, na której jest Ciesielczyk uzyskuje rzekomo 3 głosy mniej niż „biorąca” mandat radnego lista SLD!

Przypomnijmy: równocześnie ponad 600 głosów w tym okręgu zostaje uznane za nieważne, a świadkowie twierdzą (co zostało zgłoszone w w/w proteście wyborczym, skierowanym do Sądu Okręgowego), iż na innej liście nie było nazwiska kandydata, który został zarejestrowany, a drugi, który z kandydowania zrezygnował za późno, był na liście, lecz komisje informowały (niezgodnie z Kodeksem wyborczym!), iż nie można na niego głosować.

Zobaczymy, ile protestów wyborczych w Polsce sądy okręgowe uznają za uzasadnione, w ilu okręgach wybory zostaną powtórzone i czy wśród nich będą także tarnowskie okręgi wyborcze?

Stowarzyszenie OBURZENI w Tarnowie
http://www.oburzeni.pl

KOMENTARZE

 • Doktorku
  .
  Nie czytasz uwaznie moich komentarzy a teraz fochy i anse ???
  A nie möwilem , ze masz wtope gwarantowana nawet we wlasnych smieciach ( sic ! ) .
  Nie nadajesz sie do polityki , zajmij sie czyms pozytecznym - zbieraniem zlomu , makulatury , butelek .
  Moze krawiectwo ?
  Yeahhhhhh....
  8-))))
 • @Max von Stirlitz 11:20:34
  Koch to Ty nie w więzieniu za jazdę po pijaku w Chicago?
 • @Max von Stirlitz 11:20:34
  Twoje komentarze tylko usprawiedliwia fakt, że siedzisz Sobie w Swoim zamku nad jakąś piękną niemiecką rzeką, przykuty do łóżka, Nic Ci nie pozostało innego jak pisać głupawe komentarze aby odreagować, że nawet dobrze klepnąć pięknej pielęgniarki z Polski nie jesteś w stanie. Żal mi Ciebie, niepełnosprytność nadrabiasz tupetem.. ale to tylko Ciebie tłumaczy, bo jak nie masz zamku i jesteś pełnosprawny, to Ty zwykła kurwa jesteś..
 • dr Marek Ciesielczyk
  .
  Mr. Mareczku ,

  ja do Waszmosci z sercem na dloni , a Acan skarzypyta .
  Nobody is perfect .
  Mam pomysl na rozwiazanie problemu Waszmosci - wizyta przyjacielska u Krzysztofa Janika .
  Serio , nie robie sobie jaj , wzruszylem sie na wspomnienie .
  Zabierasz Waszmosc : worek protein do nastrzyku solanki , jelita baranie 22 - beczka , i worek pieprzu czarnego .
  I pozamiatane .
  Siwuchy zawsze na miejscu pod dostatkiem .
  8-)))
  Good luck !
 • Pan Wkurwiony 17:54:00
  .
  Zielone bingo !
 • @Max von Stirlitz 18:05:36
  bingo -niepełnosprytna kurwa..
  Powiedz mi, czy powinienem o tym notkę popełnić, żeby wszystkie lordy astry i inne zwierzęta neonowe miały świadomość? Czy może lepiej aby to był nasz sekret?? ;)
 • Pan Wkurwiony 20:55:57
  .
  Notke ??????
  Ile juz razy obiecywales , pamiec demencyjna jak widze . Pisz co chcesz , od tego jest zaplecze kasyna_Leon23 bys glosil wlasne poglady .
  Mnie to rybka , zlota - w niemieckim Akwarium .
 • @Max von Stirlitz 21:58:00
  ale niezłe świry tu komentują...
 • dr Marek Ciesielczyk 09:42:19
  .
  Mr. Mareczku ,

  dobrze , ze Waszmosc sie odezwales w krwawej riposcie . To nie beczka jelit baranich tylko kubelek , przepraszam - zamyslilem sie .
  I pieprz czarny mielony , nie ziarnisty - ostry w zapachu i kolorze .

  Numero Uno na liscie walnietych w potylice platynowym oskardem jest swir pieknis aktorzyna Riccardo don Koalla - wlasciciel ( sic !) zaplecza Kasyna_Leon23 czytaj Waszmosc - NEon24 .
  Pan Ryszard Opara .
  A poza tym generalny syf , pijanstwo , ruja i porubstwo czyli dziwki , wöda i karty .
  Taka swiecka nowa Tradycja .
 • @Max von Stirlitz 12:16:27
  Koch chyba teraz z alkoholu przerzuciłeś na narkotyki???
 • dr Marek Ciesielczyk 09:30:34
  .
  Mr. Mareczek ,

  jak myslisz Acan o zapleczu kasyna_Leon23 - to bingo !
  Popadlem w wirtualne uzaleznienie , i musze z tym skonczyc .
  Komentowaniem .
  IV Reich wychodzi uszami i anusem wiec jest to jakas namiastka polskosci .Dla Waszmosci obecnosc na zapleczu to reklama ambicji i realizacja celu . Wkurwieni maja przyszlosc tylko potrzebna jest drobna kosmetyka finansowa na poczatek 10 duzych baniek papieru - baksöw .
  A jak sie nie ma miedzi to sie na dupie siedzi .
  Walcz dalej Doktorku - Polska jest tego warta !

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031