Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
93 posty 13 komentarzy

Debata antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

22 marca godz. 12:oo - Warszawa

Zaproszenie na

debatę antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP

niedziela, 22 marca 2015, godz. 12:oo

Warszawa, ul. Chmielna 9

Serdecznie zapraszamy na debatę antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP w niedzielę 22 marca 2015, o godz. 12:oo w auli - ul. Chmielna 9 w Warszawie oraz dyskusję na temat zjednoczenia tych środowisk, które dążą do obalenia systemu zainstalowanego w Polsce w 1989 roku i utworzenia jednej, wspólnej listy wyborczej w jesiennych wyborach do Sejmu RP.

Zaproszeni zostali  (w kolejności alfabetycznej):  Grzegorz Braun, Włodzimierz Korab-Karpowicz, Janusz Korwin-Mikke, Marian Kowalski, Paweł Kukiz, Kornel Morawiecki, Adam Słomka, Paweł Tanajno, Jacek Wilk. Większość z nich już potwierdziła swój udział w debacie.

Jako że liczba miejsc na sali jest ograniczona, prosimy o jak najszybsze – mailowe – potwierdzenie swego udziału w tym spotkaniu - na adres: stowarzyszenie.oburzeni3@gmail.com    lub  tel. 601 255 849

 

Organizatorami debaty są:

PODZIEMNA TV

Stowarzyszenie OBURZENI

JEDNOŚĆ NARODU

 

KOMENTARZE

 • @Autorze
  Inicjatywa dobra jednak...

  Stanowisko osób zaangażowanych w aktywny bojkot wyborów jest następujące: poprzemy każdego, bez względu na to "...czy to Rusek, czy to Żyd czy to jaki inny wstyd..." jeśli będzie swą kampanię wyborcza prowadził w duchu artykułów henrykowskich i pacta conventa. Kandydat ma zapowiadać zmianę ustroju politycznego (sposobu uprawiania polityki) w kraju, to jest i mozliwe i wykonalne i tanie.

  Inaczej to zawracanie d...
 • @
  Może bym się wybrał, ale jest jedno pytanie: czy można zgłaszać swoje wnioski i pytania z sali, czy też jest to tylko udział bierny?
  Znaczy ma się słuchać i podziwiać genialnych kandydatów. Wtedy wystarczy nagranie obejrzeć.

  PS. Uwaga Nikandera ( z którym mam na pieńku, albo i gorzej) jest słuszna o tyle, że najpierw należy określić na czym ta zmiana systemowa ma polegać. Bo ani JOW, ani Braun, ani JKM - na pewno do zmiany systemowej nie dążą. Pozostali kandydaci - można się zastanawiać - chociaż to też wątpliwe.

  Wspomniane przez Nikandera rozróżnienie - jest akurat trafne; czy Polska miałaby być Rzeczpospolitą, czy np. monarchią konstytucyjną?
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:14:13
  Historia I Rzeczypospolitej była historią wojny pomiędzy pomiędzy dwoma koncepcjami:
  1. Koncepcja "primus inter pares" której wyrazem ustrojowym były artykuły henrykowskie i pacta conventa. Elekcje trwały długo, bo długo trwało tworzenie tych "warunków uzgodnionych". Gdy były one zrobione przytomnie system władzy był stabilny. Trzeba było do tego takich ludzi jak Jan Zamoyski i Stefan Batory. Jak Batory podpisywał zobowiązanie odzyskania ziem zawłaszczonych przez Ivana Groźnego, to wiedział, ze sejm na to uchwali podatki. Gdy były to pacta roszczeniowe na cudzy rachunek - tak jak w przypadku Henryka Walezego - to się dziwić, że ten wziął nogi za pas zwiał.
  2. Koncepcja "pomazańca bożego" namaszczanego przez Watykan.

  Prawdziwym nieszczęściem było stronnictwo starokatolickie zawiązane przez największą dewotę na dworze królewskim Konstancję Habzburżankę (matkę Jana II Kazimierza). Ten zapomniał o pactach conventach i dla zjednania rozmodlonej szlacheckiej tłuszczy koronował jakąś przypadkową żydowicę na królową polski. Do moresu tego "pomazańca bożego" musiał przywołać Sebastian Lubomirski lejąc mu d... w bitwie pod mątwami.

  Zatem: albo primus inter pares albo pomazaniec boży. Innego wyjścia nie ma.

  Teraz stronnikiem stronnictwa starokatolickiego jest Grzegorz Braun. Każdy, tylko nie on! On nie podpisze żadnych "pactów conventów".
 • WPS
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/15/wybory-prezydenckie-2015-bojkotujmy-wyborcza-hucpe/
 • @night rat 16:05:45
  Zagwarantowane artykułami henrykowskimi wypowiedzenie posłuszeństwa (rokosze) były przez pomazańców gaszone przy pomocy zapraszanych wojsk saskich, szwedzkich czy rosyjskich.

  Każda invocatio dei tak się kończyło.
 • Debata antydwystemowa - aprtii..heheh antysystemowych
  bioracych udzial w systemowym szwindlu pardon...... wyborach:-)))))
  Kuniu zatkaj pysk..bo ci widac zeby:-)))))
 • @nikander 13:10:25
  Co do zasady - jak pisałem - ma pan rację. Jednak sprawa jest bardziej zawikłana; więcej elementów jest ważnych w tym procesie.

  Niemniej rzeczywiście - można tao w uproszczeniu ująć jako :
  - król strażnika praw i porządku Rzeczypospolitej,
  - król właściciel królestwa z bożego nadania.

  PS. Odnośnie Matki Bożej, Królowej Polski; przesłanki sytuacji historycznej wskazują, że koronacja to była forma oddania hołdu i zrzeczenia się tronu na rzecz, a to z racji tego, że Jan Kazimierz w niczym nie przyczynił się do wypędzenia Szwedów, a wpływ na to miała Pani Jasnogórska.
 • Prof. W. J. Korab-Karpowicz nie będzie uczestniczył w debacie
  Zdjęcie prof. Korab-Karpowicza zostało umieszczone na plakacie reklamującym debatę bez zgody Komitetu Wyborczego i bez potwierdzenia uczestnictwa. Z uwagi na wcześniej zaplanowane spotkanie prof. Korab-Karpowicz nie będzie uczestniczył w debacie. Czas na debaty będzie kiedy kandydaci zbiorą już 100,000 podpisów.

  http://przyszlapolska.neon24.pl/post/120290,zatrzymac-wojne-wojne-przeciwko-polsce-i-chrzescijanstwu

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031