Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
84 posty 13 komentarzy

Polski biegun korupcji - Tarnów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kolejna afera w Małopolsce napiętnowana przez OBURZONYCH

Kolejna afera na polskim biegunie korupcji

Przedstawiciel nowo powstałego ugrupowania o roboczej nazwie OBURZENI ( patrz: http://oburzeni.pl/nowe-ugrupowanie-na-polskiej-scenie-politycznej/ ), radny tarnowski Marek Ciesielczyk skierował do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w związku ze skandaliczną działalnością Tarnowskiego Klastera Przemysłowego (niedopełnieniem obowiązków i zmarnowaniem ok. 2 milionów zł).

Po aresztowaniu i oskarżeniu b. prezydenta miasta o korupcję (patrz:

http://m.ciesielczyk.salon24.pl/537893,prezydent-tarnowa-aresztowany-przez-abw-podejrzany-o-korupcje ) – Tarnów określany jest mianem „polskiego bieguna korupcji).

Na wniosek dr. Ciesielczyka Prokuratura Rejonowa w Tarnowie wszczęła teraz śledztwo w sprawie z art. 231 § 1 kodeksu karnego (o przekroczenie przez funkcjonariuszy publicznych uprawnień lub niedopełnienie obowiązków i działanie na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3).

Tarnowski Klaster Przemysłowy wydał ok. 2 mln zł na adaptację budynku dla inwestora, który pokazał mu następnie gest Kozakiewicza i budynek stoi pusty – patrz wywiad telewizyjny z Ciesielczykiem:

https://www.youtube.com/watch?v=eKX6PMVhl34

lub http://tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/7162,marek-ciesielczyk-tarnowski-klaster-przemyslowy.html

Przy tej okazji, na sesji Rady Miejskiej w Tarnowie swoją wypowiedzią skompromitowała się nowa (wybrana w konkursie!) prezes w/w Tarnowskiego Klastera Przemysłowego.

„Jestem żoną, matką i pasjonatką sportów ekstremalnych”

– tyle powiedziała o sobie nowa prezes, zarabiająca 12 tys. zł miesięcznie, gdy radny Ciesielczyk poprosił ją, by się przedstawiła – patrz relacja filmowa:

https://www.youtube.com/watch?v=fc8RxDtNQYA(link zewnętrzny)

– czas: 40 min. 11 sek. do 41 min. 20 sek. – skandaliczna odpowiedź nowej pani prezes oraz 6 godz. 13 min. 50 sek. do 6 godz. 22 min. 36 sek. – komentarz radnego Ciesielczyka.

Oburzeni apelują, by przyłączać się do nowego ugrupowania i budować faktycznie ODDOLNIE (w pełni autonomiczne!) struktury w swoim powiecie / gminie. Chcą wystartować w przyszłym roku pod wspólnym szyldem w całej Polsce w wyborach do sejmików.

KOMENTARZE

  • czy jest też siostrą komendanta straży miejskiej ?
    zapomniała dodać że jest też siostrą komendanta straży miejskiej
  • Brawo! -Wspaniała inicjatywa.
    -Oczyścić Polskę z K. i złodziei, a wtedy będzie to kraj o jakim ludzie marzą. SZCZĘŚĆ BOŻE!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031