Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
84 posty 13 komentarzy

Czy klub Kukiza rozpadnie się do reszty?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Opuszczajcie klub Kukiza

Apel do posłów klubu KUKIZ’15

Stanowczo protestujemy przeciw hipokryzji Kukiza!

Kilka dni temu Paweł Kukiz obok zdjęcia INKI zamieścił na FB tekst sugerujący porównywalną odpowiedzialność za czynione zło komunistycznych oprawców oraz żołnierzy wyklętych. Nieco wcześniej zaś opublikował słowa, po przeczytaniu których można było odnieść wrażenie, iż - mimo pewnych zastrzeżeń - usiłuje porównać żołnierzy wyklętych z UPA.

Oczywiście rzeczą jak najbardziej zrozumiałą są różne oceny pojedynczych działań konkretnych ludzi, lecz niedopuszczalnym jest czynienie uogólnień, z których miałaby rzekomo wynikać porównywalna wina oprawców i ich ofiar. Naszym zdaniem haniebne słowa Kukiza zasługują na wyjątkowe potępienie zarówno ze względów czysto historycznych jak i moralnych, tym bardziej, iż w kampanii wyborczej usiłował on prezentować się jako wielki polski patriota. W tym miejscu warto przypomnieć, iż Kukizowe zrównanie bohaterów polskich z UPA czy też oczekiwanie jakiejś kompromisowej oceny historycznej prześladowców komunistycznych i żołnierzy wyklętych nie jest pierwszym haniebnym działaniem tego „politycznego muzyka”.

Swego czasu w Telewizji REPUBLIKA przyznał, iż osobą, z informacji i porad której korzysta, jest były oficer komunistycznej Służby Bezpieczeństwa. Jednym z kandydatów do Sejmu z listy KUKIZ’15 był zaś człowiek, o którym Kukiz musiał wiedzieć, że był „współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa”, gdyż sam się do tego przyznał w swoim oświadczeniu lustracyjnym we wcześniejszych wyborach samorządowych. Kukiz wie także i akceptuje, iż Dyrektor biura jego klubu parlamentarnego był w przeszłości skazany za wielokrotne kradzieże i oszustwa.

Naszym zdaniem Paweł Kukiz skompromitował się na tyle jako parlamentarzysta i Polak, iż posłowie, którzy jeszcze pozostają w jego klubie powinni z niego wystąpić tak jak to zrobiła w ciągu roku ok. jedna czwarta jego pierwotnego składu.

Rada Koordynacyjna stowarzyszenia OBURZENI

www.oburzeni.pl

antypartia@oburzeni.info

KOMENTARZE

 • Kto czyta fujbuka
  ten sam sobie winien.
 • Error404 Interesariusz-strona o podanym adresie nie istnieje
  wpis do art ,,Ouo vadis 4 03 2017.Wojna o nasze dusze,,wiec wklejam po sasiedzku,byc moze raz jeszcze. przepraszam za wyjscie poza temat.
  ....
  Niewolnik chce byc dalej niewolnikiem
  Wiele lat temu w polskiej TV pokazano film bodajze o Algieri . W komentarzu opisujacym sytuacje spoleczna padlo stwierdzenie ze aktywisci ktorzy walczyl o narodowa suwerenosc byl poddawani ostracyzmow przez wiekszosc spoleczestwa. Sytauacja ta jest tozsama z wrzawa jaka powstala wokol prawa o mozliwosci wycinki drzew przez wlascicieli, bezmyslni klakiezy pokazuja jakies tam wyciete drzewo a tam jakis maly lasek i przedstawiaja to jako zamachna przyrode. Najczesciej wiedza na temat ochrony przyrody tych nawiedzonych ekologiczne idiotow jest niewielka i sprowadza sie do robienia zatroskanej miny przed kamera tv,bo taki cmok w swoim codzienym zyciu codziennie lamie zasady ekologicznego zycia [gleboka ekologia] a procesy przyczynowo skutkowe sa dla nich abstrakcja.. Ten przepis jest wlasnie normalnoscia bo nie bylo normalne ze wyciece kilku drzew bylo korowodem procedur i straty czasu. Obroncy starego podejscia do problemu wycinki moze by szezej spojzeli na nowe prawa unijne i te narzucane przez organizacje medzynarodowe by zauwarzyc ze obszar decydowania czlowieka o swym zyciu jest coraz mniejszy i te prawo jest jakas iskierka normalnosci. Akurat widzialem migawke z wypowedzia jakiegos klakiera z ,,nowoczesnej,, ciekawe dlaczego tych oszolomow nie bulwersuje np podawanie tokscznych i powodujacych autyzm szczepionek dzieciia w godzine po urodzeniu, co jest trudna do wyrazenia forma zidiocenia i zkretynieia to ich nie porusza,chyba dlatego ze jest to linia globalnych korporacji a ani sa na tychze lancuchu. A jesli juz jestesmy przy drzewach to tak na oko ilosc wycinanych obecnie lasow jest kilka razy wieksza niz przed laty ,slowem stalismy sie krajem surwcowym dla zachdnich korporacji drzewnch po zniszczeniu polskiego przemyslu ,drzewnego za kilka lat zostana tylko mlodniki [ to ze ilosc zadrzewien jest wieksza niz wycinki nie jest usprawiedliwieniem] i to ,,czlonkow,, nowoczesnej tez nie bulwersuje.
 • Efemeryda etapu
  .
  Jak już wielokrotnie pisano, takie zjawiska jak Palikokoty, Kukizki, czy w końcu Nowocześni Petru to zjawiska chwilowe, tworzone dla ptorzeb etapu, zgodnie zresztą z II Zasadą Chomskyego

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#Chomsky_2

  Skłaniam się tu do przekonania red. Michlakiewicza, że tego rodzaju organizacje etapu są tworzone przy współdziałaniu służb, nie koniecznie krajowych, podobnie zresztą jak wszelkie grupy terrorystyczne czy pospolite zamachy o nie wyjaśnionych źródłach. Służby, jak wiemy, są tajne, bowiem mają dokonywać tajnych operacji.

  Tylko maleńka wybór tych służb

  - https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_intelligence_agencies

  Także większe orgnizacje tworzą służby tajne, n.p. koncerny, partie, grupy religijne choćby scientology, ale są lepsze i.t.p.

  Jest wiele metod służb tajnych, przykład

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/wybrane-tek/
 • Zastąpienie Kukiza w ławie poselskierj tylko wydaje się łatwe jak Tuska w UE
  Np. Sariuszowi Wolskiemu nie pomoże nawet las słupów prezessimusa.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30